- 22 sierpnia wyszedł iPhone. Tego samego dnia stałem się jego (raczej) szczęśliwym posiadaczem. Co martwi to przede wszystkim krótki czas trzymania baterii... ale to temat na osobny wpis
- 29 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie ACSUG. Tym razem było dość kameralnie, całe spotkanie poświęcone fotografii. Szczególnie spodobało mi się wystąpienie p. Piotra Knapa, dotyczące podstaw obróbki zdjęć w Photoshopie.
- Quark 8 ściągnięty. Rozpoczynam przyglądanie się, aczkolwiek już na wstępie przyznam — nie powala. I dalej nie ma możliwości tworzenia skryptów pod Windows! Przecież to jakaś paranoja... jesteśmy w XXI wieku!
- DearAdobe.com to witryna na której można wylać swoje żale dotyczące aplikacji produkowanych przez Adobe. Podobno wielkie A przygląda się z uwagą i będzie wykorzystywać zgromadzone zastrzeżenia do ulepszenia swoich produktów.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wakacje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wakacje. Pokaż wszystkie posty
środa, 3 września 2008
Wakacje, wakacje...
...rządzą się swoimi prawami, i tym wytłumaczę brak aktywności w ostatnim czasie :). Tytułem nadrobienia strat:
wtorek, 1 lipca 2008
Subskrybuj:
Posty (Atom)
